Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Otopark bariyerleri, halka açık otoparklarda, özel girişlerde ve daire bloklarında araca erişimi ve trafiği kontrol etmek için en çok aranan otomasyon türlerinden biridir. Bariyerler 3 metreden 9 metreye kadar olan girişlere veya araba yollarına monte edilebilir. Daha büyük kurulumlar için gereksinimler tam olarak karşılayacak özel bariyer sistemleri oluşturula bilir.

Tüm otomatik bariyer kurulumları en son düzenlemeleri ve standartları karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Çeşitli isteğe bağlı cihazları kullanarak eksiksiz bir çözüm tasarlanabilir ve oluşturulabilir. Beam ışıkları, Trafik Işıkları, Tabela, Yanıp Sönen İşaretler, Sesli Uyarı Sesleri ve bir dizi güvenlik algılama cihazı.

Her türlü kurulum ve gereksinime uygun çeşitli çalıştırma seçenekleri ile otomatik engeller, Dijital Tuş Takımı, Yakınlık Erişim Kontrolü, Sesli İnterkom, Görüntülü İnterkom, Uzaktan Kumanda, Anahtar Anahtarı, Basmalı Düğmeler veya İndüksiyon Döngüleri ile kontrol edilebilir. Trafik engellerini mevcut güvenlik sistemlerinize tamamen entegre edile bilmektedir.