İnterkom-Diafon Sistemleri

İnterkom-Diafon Sistemleri

Dahili telefon sistemi (dahili iletişim cihazı) veya diafon, kamuya açık telefon şebekesinden bağımsız olarak çalışan, bir binada veya küçük bina koleksiyonlarında kullanım için bağımsız bir ses iletişim sistemidir. İnterkomlar genellikle binaların girişlerine monte edilir. Bazı interkom sistemleri, sinyal lambaları, pin tuş takımları, video, kameralar ve kapı mandalları gibi cihazların kontrolünü içerir.

Doğru operasyonel İnterkom sistemi binalarınız istenmeyen davetsiz misafirlere karşı ilk savunma hattıdır ve mülkünüze değer katar. Mülkünüze kimin girdiğini ve günün / gecenin hangi saatinde tam kontrolünü elinizde tutun. Yetkisiz kişilerin tesisinize girmesini engelleyin Personel erişimini izlemek ve kontrol etmek için kullanılmaktadır.

Küçük Ticari Uygulamalar Daha küçük uygulamalar için, büyük dokunmatik ekranlı telefonlar vardır, böylece tesislerinize kimlerin erişimini istediğini açıkça görüp konuşabilirsiniz.

Orta ve Büyük Ticari Uygulamalar Daha büyük uygulamalar için, özellikler arasında video giriş güvenliği, dahili iletişim, acil durum istasyonları ve çağrı sayılabilir.

Sistem uzaktan kapıların kilidini açabilir, saha dışından gelen ziyaretçilere saha dışından yardımcı olabilir ve acil anonslar yayınlayabilir. Ziyaretçileri tanımlamak, kapıların kilidini açmak ve akıllı telefondan veya tabletten istasyonlar arasında konuşmak için bir mobil uygulama da kullanılabilir.