Hakkımızda


İnfapak bir vizyonla kuruldu; Çeşitli iş ortamlarında çok farklı ihtiyaçları olan müşterilere üstün güvenlik hizmeti sunmak. Bu hedefi hiç kaybetmemişken, müşteri hizmetlerine olan bağlılığımızın bugün iş misyonumuzu ilerletmeye devam ettiğini söylemekten gurur duyuyoruz. İnfapak olarak içten ve çalışkan profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından temsil edilmekteyiz.

Yalnızca güvenlik sistemlerinizi kurmuyoruz; iş problemlerinizi çözüyoruz. Başlangıçtan bitime; İlk güvenlik açığı değerlendirmesi, devam eden destek ve özel bakım sözleşmeleri sayesinde, her adımda yanınızdayız. Faaliyetlerimizden bu yana çoğu hizmetimize güvenen müşterilerle sağlam ve güvenli ilişkiler kurma gücümüzü tekrar tekrar gösterdik. Son kullanıcının, müşterimizin ihtiyaçlarına odaklı üstün çözümler sunuyoruz.

Tabii ki, beklentileri aşma taahhüdümüz ancak çalışanlarımızın özveri, çalışkanlığı ve olumlu tutumu ile sağlanabilir. Ekip çalışmasını ve tüm kişisel şahıslar arasındaki etkileşimi açıkça teşvik eden bir ortamı teşvik etmekten gurur duyuyoruz. Üst yönetim, tüm çalışanlarla günlük olarak açık bir şekilde işbirliği yapar ve böylece şeffaflık ve güven kültürü oluşturur; ve her zaman üstün bir hizmet anlayışı içerisindedir. Yaptığımız işte en iyisi olmak günlük motivasyonumuzdur ve sürekli olarak iyileştirme ve büyümeye odaklandık.

İnfapak olarak, sadece tesisler ve donanımlar açısından değil, çalışanlarımızın eğitim ve öğretiminin devamında da şirketimize her zaman yeniden yatırım yaptık. Bu taahhüdü, istikrarlı bir yatırım olarak görüyoruz; Kapılarımızı açtığımız günden bu yana çalışanlarımızın çoğu bizimle birlikte. Yıllar boyunca geliştirilen geniş ve çeşitli müşteri tabanımız, elektronik güvenlik entegrasyonu ve uzun süreli ilişkilere bağlılığımızdaki uzmanlığımızın bir kanıtıdır.

Güvenlik sistemleri hızla ilerledikçe, İnfapak, müşteri hizmetlerinin bir numaralı önceliğimiz olduğu gerçeğini kaybetmeden, teknolojik uzmanlığın ön saflarında yer almaktadır.