Road Blocker-Mantar Bariyer Sistemleri

Road Blocker-Mantar Bariyer Sistemleri

Road Blockers erişimi kontrol etmek ve çevre güvenliğini arttırmak için herhangi bir kurulum yerinin genel estetiğine ek olarak tasarlanmıştır. Tüm sistemler en yüksek standartlara göre üretilmiştir, bakımı kolaydır ve mevcut herhangi bir erişim kontrolü veya güvenlik bileşeni ve sistemi ile tamamen entegre olacaktır. Bu sistemler standart güvenlik seviyesinden daha yüksek alanlara mükemmel uyum sağlar. Basit, ancak dayanıklı yapı, oldukça güvenli ve etkili bir erişim kontrolü yönetimi sağlar. mevcut bir karayoluna kolayca yerleştirilebilir.

Ayrıca, ek inşaat işleri yapmadan yüzey montajının büyük avantajını sunarlar. Road Blockers, çarpma işleminden sonra tamamen çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanır ve sonuç olarak tam güvenlik seviyesini garanti altına almaya devam eder. Korozyona dayanıklı, sıcak daldırmalı galvanize çelik çerçeve ve yüksek görünürlük şeridi olan perdeler, izinsiz girişlere karşı hem görsel hem de mekanik bariyer sağlar. Kontrol kabinleri, toz boyalı çelik, toz boyalı paslanmaz çelik veya fırçalanmış paslanmaz çelik kaplama olarak mevcuttur.

Road Blockers döngü dedektörü dur işareti uzaktan kumanda anahtar-anahtarı geçersiz kılma düğme kontrolü kenar rampaları trafik ışıkları Road Blockers döngü dedektörü ve fotoselli sistemler ile daha güvenli çalışırlar. Fotosel bölgesinde bir taşıt varsa, yükselmeye başladım. Ayrıca insanlarda kazalara neden olabilecek fazladan bir çıkıntı yoktur. Yapısı ve boyutları, şiddetli etkilere karşı koyabilmesini sağlar. Girişlere izinsiz giriş riski olan çok yüksek kontrol dereceli sitelere güvenlik sağlar. Bir elektromekanik ünite ile çalıştırma, DEVINCORE ELECTROMECHANICAL ROAD BLOCKER'ın donmaya maruz kalan ortamlarda, çevreye saygılı olarak çalışmasını sağlar. Bu ürün aynı zamanda hidrolik olarak da mevcuttur.

Elektromekanik yol engelleyicinin ana özellikleri şunlardır:
Sağlamlık,
Endüstriyel ortamlar için tasarlanmış ürün,
Etkisi için büyük güç,
Don etkisine maruz kalmaz (elektromekanik aktüatör)
Yol Engelleyici Güvenliği,
Engelin caydırıcı etkisi,
Engelin etkin direnci,
Ayrı bir mahfazadaki kontroller,

İlgili ana pazar segmentleri şunlardır: Hassas Alanlar (hükümet binaları, elçilikler, askeri siteler, kışlalar, depolama merkezleri, havaalanları…)