Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses sistemleri, gün boyunca her gün çalışmak gibi kurumsal, perakende veya hizmet ortamının talepleri için oluşturulmuş hoparlörler, elektronik cihazlar ve kullanıcı kontrollerini içerir.

Bir zamanlama özelliği, açık / kapalı, hacim ve kaynak seçimlerini günün zamanına göre atayabilir - odak noktanızı ses sistemine değil müşterilere atar.

Ayrıca, birçok sistem işlevi otomatik olarak çalışacak şekilde programlanabilir, böylece ses sisteminize değil, müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Ses sitemi mikrofon, amplifikatörler, hoparlörler oluşmaktadır. Duyuru ve müzik için düşük yoğunluklu tavan hoparlörleri ve yüksek yoğunluklu hoparlörler veya yüksek sesle hoparlör benzeri ve ses güçlendirme sistemi ile birlikte gelir. Belirli bir gereksinim için doğru sistem tipine karar vermek, son kullanıcı için anlaşılması karmaşık olabilir, ancak deneyimli uzman ekipler yardımıyla kolayca yapılabilir. Uzmanlarımız kesinlikle çalınması gereken müzik türünü, gereken sesin verimliliğini, uygulanması gereken ortamı, sabit mi yoksa taşınabilir mi, ses kalitesi ve maliyeti konularında ön çalışma yapmaktadır.